serwis@pozyczkipozabankowe.pl Pn-Pt 9-17

Czy jesteśmy stałym klientem?

Dość często jest tak, że jeżeli lojalnie korzystamy z usług jakiejś firmy, to możemy liczyć na różnego rodzaju rabaty i dodatkowe możliwości, z których nie mogą skorzystać klienci, którzy dopiero zaczynają taką współpracę. Podobnie przedstawia się sytuacja z firmami pożyczkowymi. Jako stali klienci, którzy mają za sobą już kilka zawartych i spłaconych w terminie pożyczek, możemy liczyć na znacznie więcej, niż te osoby, które taką pożyczkę zaciągają po raz pierwszy.

Co możemy uzyskać?

Przede wszystkim, jeśli jest to nasza dłuższa współpraca, to możemy liczyć na to, że będziemy mogli zaciągnąć większą pożyczkę, a więc więcej pieniędzy otrzymamy za jednym razem. Po drugie, może się też okazać, że pokazując wcześniej iż potrafimy się wywiązać z takiej umowy, będziemy mieli więcej czasu na jej spłatę, a to będzie oznaczało, że będziemy mieli znacznie niższą ratę do zapłaty. To właśnie powoduje, że warto być lojalnym klientem i cały czas korzystać z pożyczki w jednej firmie.

Wszystko jest jasno wypisane

Warto wiedzieć, że na stronie takich firm, będziemy mieli jasno ustalone zasady przyznawania pożyczek, dla tych, którzy zaciągają je po raz pierwszy i dla tych, którzy korzystają z nich już kolejny raz. Wówczas będziemy mieli pewność, że będziemy wybierać taką firmę, która ma najlepsze propozycje nie tylko dla nowych klientów, ale która dba także o starych.

Tutaj ważne jest wszystko, dlatego trzeba poświęcić trochę czasu na przejrzenie wszystkich ofert jakie się przed nami pojawiają.