serwis@pozyczkipozabankowe.pl Pn-Pt 9-17

Pożyczka na zatrudnienie niani – wyjście idealne?

Każdy kto posiada dziecko bądź dzieci wie jak ciężko jest zmotywować się do poszukiwań pracy bądź wykonywania codziennych obowiązków, kiedy wesoła gromadka biega i rozrabia dziarsko krzycząc i naśladując odgłosy różnych zwierząt bądź doprowadzając dom do stanu jak gdyby właśnie przeszedł przezeń huragan. Niekomfortowo odbiera się telefony od pracodawcy bądź potencjalnych klientów przy piskach i wrzaskach naszych pociech. Mimo, że dzieci są wielką radością i chcemy z nimi spędzać jak najwięcej czasu czasami przychodzi moment, że nasza sytuacja finansowa zmusza nas do odcięcia pępowiny.

Niania, rozwiązanie idealne?

Niania może okazać się rozwiązaniem idealnym kiedy mamy kilkoro dzieci a z powodu braku stałego zatrudnienia nie dostaliśmy miejsca w publicznym tanim żłobku. Zwłaszcza kiedy niania jest osobą starszą i chętnie dorobi sobie do emerytury za stosunkowo nie duże pieniądze. Każdy wydatek jest jednak obciążeniem domowego budżetu. Warto przemyśleć możliwość zatrudnienia niani kiedy nie mamy stałej pracy bądź marzymy o otworzeniu własnego biznesu a nie możemy liczyć na pomoc najbliższych w opiece nad dziećmi. Bez takiego kroku ciężko będzie w przyszłości podreperować domowy budżet. Czasami zabiegana mama marzy również o odrobinie dorosłości nie tylko przebywaniu wśród misiów i rysowanek.

Pożyczka bardzo mi pomogła

Pani Ania (mama 3 dzieci) dobrze wspomina czas spędzony z dziećmi w domu : ” Nigdy nie zamieniłabym czasu spędzonego z moimi pociechami na coś innego. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że nie mogę stać w miejscu, muszę wrócić na rynek pracy by zapewnić dzieciom lepszą przyszłość. Wzięłam pożyczkę pozabankową i to pomogło mi zrobić mój pierwszy krok do wymarzonej pracy. Zatrudniłam nianię i jestem bardzo zadowolona”. Trafność wyboru pozostawiam waszej ocenie.