serwis@pozyczkipozabankowe.pl Pn-Pt 9-17

Pożyczki, za które nie zapłacisz ani grosza

Stosunkowo świeżą nowością w sektorze usług bankowych związanych z pożyczkami są pożyczki za darmo – bez prowizji i bez odsetek, gdzie oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy, ani grosza więcej. W ich udzielaniu przodują wszelkiego rodzaju firmy pożyczkowe działające w przestrzeni wirtualnej: to ich sposób na zachcenie klientów do dalszego pożyczania pieniędzy w przyszłości. Takie pożyczki to niezwykle atrakcyjna szansa na podreperowanie swojego budżetu na przykład przed wakacjami albo wtedy, kiedy na naszym finansowym horyzoncie pojawia się jakiś nieprzewidziany wydatek. Należy jednakże pamiętać, że to, że taka pożyczka jest za darmo, obwarowane jest wieloma warunkami. Dlatego tak ważne jest, żeby do pożyczania pieniędzy podchodzić na spokojnie, a nie pod wpływem emocji. Przed zaciągnięciem pożyczki warto skorzystać z porównywarki pożyczek.

Po pierwsze: umowa

Jeżeli rozglądamy się za pożyczką, nie możemy dać się nabrać na krzykliwe, atrakcyjne hasła i na pożyczki udzielane w piętnaście minut: jeżeli bankowi tyle czasu wystarcza na udzielenie nam kredytu, to jego sprawa, my powinniśmy co najmniej dwa razy tyle czasu przeznaczyć na zapoznanie się z umową, którą nam podsunięto, na przeczytanie jej od samego początku do samego końca.

By zdążyć na czas

Kiedy decydujemy się na chwilówkę przeanalizujmy najpierw nasze przyszłe dochody: to pożyczka udzielana na krótki okres, więc niewiele mamy czasu na jej spłatę. Warto o tym pamiętać, bo może nam to oszczędzić mnóstwa problemów w przyszłości oraz wielu nieprzespanych nocy.